31. 01. 2024

Mladší žáci v lednu v krajské soutěži MS-U14M postupují do vyšší skupiny

Vítězství ve skupině nás posouvá do skupiny A

Poslední lednovou neděli 28.01.2024 se náš tým mladších žáků zúčastnil 4.kola krajské soutěže MSK. Ve skupině B jsme si postupně změřili své síly a dovednosti s týmy SVK Nový Jičín B, VK Ostrava „B“, Blue OVA-ZŠ Albrechtice a s Greenem FM.

1.zápas proti SVK Nový Jičín B proběhl hladce s výhrou 2:0. I ostatní utkání náš tým zvládl s přehledem a vítězí jak nad VK Ostrava „B“, tak nad Blue OVA-ZŠ 2:0.

Proti Green FM jsme nastoupili s odhodláním vyhrát i tento zápas, abychom postoupili z 1.místa do skupiny A pro další kolo. 1.set se daří, připisujeme si ho my na své konto. 2. set jsme, jak se říká chvíli usnuli na vavřínech. Probuzení přichází již pozdě, a tak nás stojí ztrátu a bod si připisuje soupeř. V rozhodujícím 3.setu ve zkrácené hře tiebreaku jsme opět nabrali dech a zaslouženě vítězíme 2:1.

V únoru nás čeká získaným postupem do „A“ skupiny již 5.kolo soutěže. Podaří se nám v této skupině setrvat? To se uvidí, jak nám s družstvem zahýbou jarní prázdniny.