Barevná trička

Jak již sám název napovídá, barvy hrají zásadní roli při rozlišení jednotlivých kategorií. Žlutá – 1. třída, oranžová – 2. třída, červená – 3. třída, zelená – 4. třída a modrá – 5.-6. třída ZŠ.

Barvy

Hlavní barvou Red Volley Frýdlant n/O je výrazná červená, barva odhodlanosti, nezávislosti a dravosti, která dává všem jasně najevo, že se s nejmladším členem Volley Beskydy musí počítat!

Doplňkovou barvou je elegantní černá, barva TOP týmu Black Volley Beskydy, do kterého míří naši odchovanci. Tato sada dresů je využívána většinou na palubovkách soupeřů v případě, že domácí tým je v červené.

Třetí barvou, která je určena pro dresy libera je pozitivní a zářivá žlutá. Byla vybrána záměrně, protože spolu s černou a bílou tvoří základní barvy zakladatele klubu, vizionáře a hlavního sponzora pana Vavřince Pečinky a jeho firmy ANAJ.

Logo

Logo Beskyďáčku přirozeně vychází z loga Red Volley Frýdlant n/O., jehož je nedílnou součástí – symbol lišky doplňuje název Beskyďáček.

Red Volley Frýdlant n/O má ve svém logu lišku, jejíž chytrost, mazanost a hravost symbolizuje naši hlavní filozofii. Znak klubu je na rozdíl od loga doplněn ještě volejbalovým míčem a rokem vzniku.

Míč protknutý písmenem V (Vůle – Vítězství – Volley Beskydy) tvoří základ jednoduchého, avšak velmi výstižného loga celého projektu Volley Beskydy. Všechny návrhy vycházejí z grafické dílny studia TOMART24, které zcela splnilo naše představy o podobě symbolů, jež nás reprezentují před našimi fanoušky.